top of page

Atteikuma tiesības

Atteikuma tiesību aprēķināšanas metodika

Atteikuma tiesību termiņš tiek noteikts kopš:

  1. iegādāta prece un saņemšana veikalā - dienas, kad Jūs esat ieguvis produktu savā īpašumā;

  2. iegādātā prece un piegāde - dienas, kad Jūs esat ieguvis produktu savā īpašumā.

Brīdī, kad saņemiet preci, lūdzu, pārliecinies vai tā atbilst Jūsu prasībām – ražotājs, modelis, tilpums, daudzums un citi svarīgi parametri.

Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā, respektīvi, 14 dienu laikā, izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Bet Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā produkts tiek lietots tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā kā pie iegādes).

Ja pircējam ir nepieciešama garantēta produkta atbilstība pasūtījumam, tad paciņas ir jāapdrošina. Gafū neuzņemas atbildību par radītiem preces bojājumiem transportēšanas laikā. Pretējā gadījumā pircējam ir iespēja apdrošināt preci par atsevišķu samaksu.

Jūs varat atgriezt preci, rakstot e-pastu uz gafu@inbox.lv vai zvanot pa tālruni: +371 63922465. Turpmākā preču atgriešanas procedūra Jums tiks paskaidrota pa telefonu vai e-pastā.

Atcerieties, ka Jums ir pienākums 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas, atgriezt mums preci, ar kuru neesi apmierināts;

Ja preces saņemšanas veids ir izvēlēts ar piegādi un, lai izvairītos no pārpratumiem, piefiksējiet uzskatāmus bojājumus iepakojumam. Šāda darbība mums palīdzēs noteikt vai prece tika bojāta piegādes laikā.

Mirklī, kad notiek preces sūtīšana atpakaļ uz veikalu, Jums ir jānodrošina stabils iepakojums, lai, transportējot preci, nevarētu rasties papildus bojājumi. Mēs iesakām preci apdrošināt, pretējā gadījumā par preces papildus bojājumiem atbildību uzņematies Jūs.

Interneta veikalam www.gafu.lv ir pienākums segt Jums radušās izmaksas, ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no atsūtītās atteikuma veidlapas dienas, ja ir pieņemts par to lēmums. Mēs segsim radušās izmaksas tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

Atteikuma tiesības Jūs diemžēl nevarēsiet izmantot:

  1. ja Jums tiek piegādāta prece, kas ātri bojājas vai tai drīz beigsies derīguma termiņš (ātras aprites prece);

  2. ja prece tiek izgatavota pēc Jūsu norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;

  3. ja esat atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;

  4. ja nebūsiet ievērojis www.gafu.lv noteikumu un nosacījumu prasības.

bottom of page